Wsparcie egzekucji z nieruchomości

Operaty szacunkowe

Współpracujemy ze specjalistami z dziedziny rzeczoznawstwa majątkowego oraz biegłymi sądowymi zajmującymi się wyceną nieruchomości i przedsiębiorstw. Dotychczasowe doświadczenie specjalistów opiera się na zleceniach od syndyków i komorników sądowych a także instytucji państwowych, banków i developerów. Ponad trzysta razy opinie ekspertów były prezentowane przed sądami cywilnymi, gospodarczymi i upadłościowymi.

Operaty szacunkowe tworzone są nie tylko w oparciu o zasadny prawne ale również etyczne, przy zachowaniu tajemnicy zawodowej, obiektywizmu i bezstronności.

W zakres świadczonych usług wchodzi m.in. określenie wartości rynkowej, wartości odtworzeniowej, bankowo-hipotecznej, jak również wartości godziwej. 

Krótkie terminy realizacji na terenie całej Polski.

publikacje ogłoszeń

Spółka w ramach prowadzonej działalności, współpracuje z wydawnictwami o ogólnopolskim zasięgu m.in. Polska Press i Agora a także najpopularniejszymi portalami społecznościowymi i internetowymi tj. facebook, linkedin, otodom.pl czy olx.pl, przez co umieszczane ogłoszenia trafiają do najszerszej rzeszy odbiorców i zwiększają  szansę skutecznej licytacji.

  • wsparcie w opracowaniu optymalnej strategii zwiększającej szanse dotarcia do jak najszerszej grupy odbiorców
  • kompleksowa opieka nad promowaniem licytacji – wystarczy przekazać nam treść ogłoszenia
  • edytujemy i redagujemy ogłoszenia
  • długoletnia, doskonała współpraca z wydawnictwami = najlepsze ceny w stosunku do stawek oferowanych na rynku
  • dodawanie ogłoszenia do największego w Polsce portalu gromadzącego informacje o licytacjach i przetargach
  • usługa wykorzystywana i polecana bezpośrednio przez wierzycieli

DODATKOWO:

  • Poszukiwanie inwestorów i  licytantów.
  • Wsparcie uzyskania finansowania przez inwestorów.
  • W przypadku nieskutecznych licytacji, poszukujemy nabywców nieruchomości  z wolnej ręki, zabezpieczając w takim modelu spłatę kosztów egzekucyjnych, zaległości wierzyciela oraz ewentualną pomoc dłużnikowi w nabyciu innej nieruchomości.

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się więcej

W zależności od potrzeb Państwa kancelarii, przygotujemy indywidualny scenariusz i wycenę. Zachęcamy do zadawania pytań.